Dag Søbstad
Daglig leder

Telefon 913 93 464
dag@sobstad.no

 

Bente Bjørgum By
Prosjektsekretær

Telefon 917 22 270
bente@sobstad.no

 

Steinar Søbstad
Styrets leder

Telefon 913 37 073
steinar@sobstad.no

 

Mette Dyrdahl
Økonomisjef

Telefon 991 57 135
mette@sobstad.no

Øyvind Sivertsen
Graving / vei,
vann og avløp

Telefon 908 18 895
oyvind@sobstad.no

 

John Olav Aarhaug
Graving / vei,
vann og avløp

Telefon 976 98 770
john.olav.aarhaug@sobstad.no

 

Frank Sandnes
Graving / vei,
vann og avløp

Telefon 913 16 168
frank@sobstad.no

 

Trond Dahlum
Anleggsgartnermester

Telefon 480 53 160
trond@sobstad.no

 

Bjørn Storsve
Anleggsgartner

Telefon 951 15 933
bjorn.storsve@sobstad.no

 

Leif Søbstad
Sprengning

Telefon 918 48 225
leif@sobstad.no

 

Rune Gravseth
Betong

Telefon 951 59 957
rune@sobstad.no

 

Bjørn Roger Tangstad
Landmåling

Telefon 917 57 559
bjorn.roger.tangstad@sobstad.no

 


Kontaktinfo

 

Adresse: Søbstad AS, Sandmovegen 22, 7093 Tiller
Telefon: 728 95 959
E-post: firmapost@sobstad.no
Organisasjonsnummer: 921231849

 

Vi tar imot EHF-faktura.
Eventuelt kan faktura sendes til 921231849@mypaperless.no

 


Kontaktskjema

  • Ved å sende inn dette skjemaet, aksepterer du at vi kan lagre informasjonen så lenge det er nødvendig for videre kommunikasjon.
    Les vår personvernerklæring.